У Києві на Печерську зібралися побудувати новий ТЦ на місці заводу Арсенал - ЗМІ

14 лютого 2018, 15:48

У центрі Києва, в Печерському районі, може з'явитися новий торговий центр (ТЦ) і житловий комплекс. ТЦ Smart Plaza Arsenal за адресою вулиця Московська, 8 має намір побудувати девелоперська компанія UDP (Ukrainian Development Partners).

Про це йдеться в матеріалах про стан ринку торговельної нерухомості у Києві консалтингової компанії Українська торгова гільдія (УТГ), передають Українські новини.

Орендна площа ТЦ складе 15 тис. кв. м.

Відео дня

Торговий центр буде складовою частиною багатофункціонального комплексу Smart Plaza Arsenal, в якому, крім ТЦ, передбачена житлова частина.

Згідно з даними УТГ, центр може бути відкритий внаприкінці поточного року.

Девелопером проекту виступить компанія A Development, яка розробила проект Smart Plaza.

Станом на поточний момент портфель проекту складають багатофункціональні комплекси Smart Plaza Polytech (введений в експлуатацію), Smart Plaza Obolon (заявлене введення в експлуатацію - в 1 кварталі 2018 роки) і Smart Plaza Goloseevo (заявлено про намір будівництва).

Інвестором всіх комплексів є UDP.

Раніше стало відомо, що в кінці грудня 2017 року Державне космічне агентство України (ДКАУ) виставило на продаж корпус №4 заводу Арсенал з ділянкою 1,4 га землі по вул. Московська, 8.

UDP (Ukrainian Development Partners) є керуючою компанією для консолідації активів і операцій, пов'язаних з нерухомістю та здійснює девелопмент і будівництво об'єктів. Серед проектів компанії - ЖК Новопечерські липки в Печерському районі Києва.

Показати ще новини
Радіо NV
X