У Києві анонсували відкриття центру збірки польських трамваїв

25 жовтня 2018, 08:12

Польська компанія Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz Spółka Akcyjna (Pesa) відкриє у Києві сервісний центр складання трамваїв уже у листопаді цього року.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян у інтерв’ю Чесно.

"Тижні через два ми плануємо відкрити сервісний центр Pesa. Там буде проходити великовузлова збірка трамваїв Pesa. Зараз якраз приїжджає перший трамвай, який уже буде зібраний у Києві", - розповів він.

Відео дня

Давтян зазначив, що раніше були проблеми із запуском цеху в Києві, і завдання КМДА полягає у тому, щоб польська компанія згодом відкрила повноцінне виробництво, можливо, з виготовленням запчастин на території України.

Рік тому мер Києва Віталій Кличко розповідав, що домовився з керівництвом Pesa про відкриття у столиці заводу - спочатку великовузлового складання, а потім і повного циклу.


Pesa - польський концерн, що спеціалізується на виробництві потягів, вагонів, трамваїв і їх модернізації. Найстаріший виробник залізничних складів в Польщі, заснований в 1851 році. Штаб-квартира і основне виробництво розташовані в місті Бидгощ. 92% акцій компанії є в руках приватних інвесторів.

Показати ще новини
Радіо NV
X