У кіберполіції виступили за легалізацію криптовалюти в Україні

29 січня 2018, 14:05

Кіберполіція виступає за легалізацію криптовалюти.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Глава департаменту кіберполіції Національної поліції Сергій Демидюк вважає, що вже виникла необхідність якомога швидше врегулювати на законодавчому рівні питання, пов'язані з використанням криптовалюти, а також впровадженням необхідного оподаткування операцій з купівлі та продажу криптовалюти.

Відео дня

Крім того, він зазначив, що необхідно визначити відповідні правила функціонування українських кріптовалютних бірж і пунктів обміну криптовалюти.

Він також додав, що українці все частіше стають жертвами зловмисників під час операцій з криптовалютою.

У кіберполіції також вважають, що за всіма ознаками криптовалюта може належати до електронних коштів - одиниці вартості, яка зберігається на електронному пристрої і приймається як засіб платежу.

Крім того, у кібреполіціі підтримують легалізацію процесу майнінгу криптовалюти і використання технології Blockchain у державному і приватному секторах.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) визначився зі статусом Bitcoin (біткоін). Регулятор не може визнати криптовалюту валютою і попереджає про ризики шахрайства.

Пізніше комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності приступив до розробки законопроекту про регулювання обігу криптовалюти в Україні.

На початку жовтня до Ради подали ще один законопроект про криптовалюти.

Однак Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку відмовилася підтримати ці законопроекти в тому вигляді, в якому вони були подані.

Зазначимо, що аналітики банку Citigroup оцінюють розмір українського ринку біткоінів у $2,5 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X