У Канаді почали легально продавати марихуану

17 жовтня 2018, 10:50

17 жовтня в Канаді офіційно почали легально продавати марихуану особам, що купують її не за рецептом лікарів, а в рекреаційних цілях.

Про це повідомила канадська громадська телерадіокомпанія CBC.

Першими продавати марихуану стали ліцензовані магазини в канадській провінції Ньюфаундленд і Лабрадор на сході країни, де північ настає раніше решти країни.

Відео дня

Бажаючі придбати марихуану, чекали старту продажів з 20:00 за місцевим часом і до півночі.

З 17 жовтня в Канаді легалізовано вживання і придбання марихуани в рекреаційних цілях, тобто мова йде про вживання психоактивних речовин, не пов'язане з медичними показаннями, а для отримання задоволення чи інших цілей. Відповідний закон був схвалений влітку 2018 року.

Згідно із законодавством, жителі Канади мають право на придбання і зберігання до 30 г речовини без будь-яких довідок і рецептів. Канадцям також дозволено вирощувати відповідні рослини у себе вдома, але не більше чотирьох кущів.

При цьому продаж марихуани заборонений особам, які не досягли 18 років.

Влада Канади дозволила використання марихуани в медичних цілях ще в 2001 році.

На даний момент вживання марихуани в рекреаційних цілях також узаконено в дев'яти американських штатах, а також у федеральному окрузі Колумбія. Однак закони чотирьох інших штатів забороняють будь-яке використання наркомісткої рослини.

Показати ще новини
Радіо NV
X