У Європі вперше за 40 років побудують метзавод

2 жовтня 2017, 09:28
Австрійська компанія Voestalpine планує побудувати на місці свого підприємства Kapfenberg в Австрії новий завод

Про це пише metalinfo.

Генерального директора компанії Вольфганг Едер, заявляє, що завод стане першим металургійним підприємством, зведеним в Європі за останні сорок років.

Відео дня

Передбачається, що нове підприємство потужністю 205 тис. т в рік буде виробляти сортовий прокат зі спеціальних марок сталі для виготовлення підшипників, оснастки, деталей відповідального призначення в авіаційній, автомобільній, нафтогазовидобувної промисловості, продукції з інструментальної сталі. Також на заводі будуть отримувати металеві порошки для 3Д-друку.

Крім того, підприємство буде відрізнятися високим ступенем автоматизації та здійснювати мінімальний вплив на навколишнє середовище.

При цьому в Voestalpine заявляє, що забезпечуватися електроенергією воно буде з поновлюваних джерел. Запуск нового підприємства запланований на 2021 рік.


Voestalpine AG - міжнародна сталеливарна компанія, яка перебуває в Лінці, Австрія. Компанія виробляє сталь, автомобілі, залізничні системи, обладнання та інструментальні сталі.

Крім потужностей в Лінці, компанії належать великі заводи в Леобене в Штирії і в Кремсі в Нижній Австрії. Компанії також належав великий завод в Лицен в Штирії, але він був закритий в 1990-і.

У 2004 році придбала контрольний пакет акцій компанії Nedcon (Голландський виробник стелажного обладнання).

У квітні 2007 Voestalpine придбала австрійського виробника інструментальної сталі Böhler-Uddeholm. Угода була затверджена більшістю акціонерів в червні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X