У ЄС відклали злиття транспортних гігантів Франції та Німеччини

16 липня 2018, 09:40

Європейська комісія, яка виконує функції головного антимонопольного регулятора ЄС, почала поглиблену перевірку злиття підрозділів німецької Siemens AG і французької Alstom SA у сфері залізничного машинобудування.

Про це йдеться в прес-релізі ЄК, передає Інтерфакс-Україна.

Єврокомісія побоюється, що злиття гігантів галузі призведе до підвищення цін на їхню продукцію, скорочення вибору у клієнтів і зниження конкурентного тиску, що може негативно відбитися на інноваціях. Розгляд буде завершено не пізніше 21 листопада.

Відео дня

Нагадаємо, що про плановане злиття було оголошено у вересні минулого року. Об'єднана компанія буде називатися Siemens Alstom, вона збереже штаб-квартиру в передмісті Парижа, її річний виторг складе близько €15,3 млрд.

Раніше обидві компанії повідомили, що очікують завершення угоди в другому півріччі 2019 року.


Alstom - один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії у 2016-2017 фінроці склала €7,3 млрд. Alstom працює більш ніж у 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Siemens AG - німецький концерн, що працює у сфері електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв'язку. Штаб-квартири знаходяться в Берліні і Мюнхені.

Показати ще новини
Радіо NV
X