У Грузії з'явилася нова авіакомпанія, яка буде літати в Україну

22 лютого 2018, 18:08

Нова грузинська авіакомпанія MyWay Airlines почне здійснювати чартерні рейси з Тбілісі з кінця березня-початку квітня в напрямку України, Росії, Білорусі, Ірану та Ізраїлю.

Про це повідомляє інформагентство Новини-Грузія.

Агентство цивільної авіації Грузії вже видало авіакомпанії відповідний дозвіл.

За словами комерційного директора MyWay Airlines Ігоря Апциаурі, виконання рейсів авіакомпанія розпочне з кінця березня - початку квітня, повідомляє ЦТС з посиланням на Интерфакс.

Відео дня

"Спочатку це будуть чартерні рейси, а з травня ми перейдемо на регулярні польоти, які будуть здійснюватися з Тбілісі до Росії, імовірно в Москву, а також в Україні, Білорусі, Іран і Ізраїль", - сказав Апциаурі. Він додав, що в перспективі плануються також рейси в країни Євросоюзу і Азію.

Однак MyWay Airlines не буде низькобюджетною авіакомпанією, але запропонує користувачам "привабливі ціни на квитки".

MyWay Airlines заснована завдяки інвестиціям китайської промислово-торгової групи Hualing Group.

Раніше на авіаринку Грузії була тільки одна національна авіакомпанія - Georgian Airways або Airzena. Також в країні працюють понад 40 іноземних авіаперевізників. За інформацією Агентства цивільної авіації Грузії, у 2017 році аеропорти країни обслужили рекордну кількість пасажирів - 4,074 млн осіб, що на 43,4% більше, ніж в попередньому році.


Китайська Hualing Group здійснює діяльність в Грузії з 2006 року, є одним з найбільших інвесторів в країні. Компанія має деревообробний бізнес, володіє Базісбанком, який входить до шістки провідних грузинських комерційних банків, створила вільну індустріальну зону в Кутаїсі, де працюють близько 10 підприємств різного профілю. В "послужному списку" Hualing Group будівництво в околицях Тбіліського моря Олімпійського містечка і найбільшого на Південному Кавказі торгового центру Tbilisi Sea Plaza.

Показати ще новини
Радіо NV
X