У холдингу Новинського заявили про "пресинг" з боку правоохоронних органів

15 лютого 2017, 15:16
Компанія Смарт-холдинг, що контролюється бізнесменом Вадимом Новинським, заявляє про обшуки на ряді підприємств і вважає їх черговим "пресингом" з боку правоохоронних органів

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Сьогодні на ряді підприємств, що входять в сферу інтересів Смарт-холдингу, в тому числі і на Херсонському суднобудівному заводі, ТОВ Смарт Груп та ін., в черговий раз проходять необгрунтовані обшуки. Такі дії правоохоронців раз за разом блокують господарську діяльність підприємств", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що мету візиту правоохоронців з'ясовують юристи підприємств.

"Складається враження, що за систематичністю «візитів» правоохоронців стоїть конкретне бажання зацікавлених осіб у владі дестабілізувати роботу підприємств групи", - вважають у компанії.

Також у Смарт-холдингу заявили, що менеджмент і співробітники підприємств групи ніколи не ухилялися від надання пояснень для правоохоронних органів; будь-які документи, які допомагають з'ясувати істину, передаються в розпорядження слідства на першу вимогу.

Нагадаємо, що в липні 2016 року компанія Смарт-холдинг вже заявляла про обшуки, які проводяться прокуратурою Херсонської області в приміщеннях її суднобудівного субхолдингу Smart Maritime Group.

Обшуки проводилися в рамках кримінального провадження щодо ряду підприємств-контрагентів Smart Maritime Group, які перевозять ліс і використовують перевалку Херсонського суднобудівного заводу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X