У холдинг Новинського і в будинки менеджерів прийшли з обшуками

10 листопада 2017, 11:21
В офісах групи компаній Smart Energy, яка належить бізнесмену і народному депутату Вадиму Новинському, а також в квартирах менеджерів компанії по всій Україні проходять обшуки

Про це повідомив прес-секретар Смарт-Холдингу Євген Загорулько на своїй Facebook-сторінці.

"Нахабним чином блокується господарська діяльність компанії. Це продовження справи про так званої "фіктивності" Smart Energy - однієї з найбільших газодобувних компаній України", - пише він.

Відео дня

Загорулько також додав, що такі дії суперечать нещодавнім заявам і уряду, і силовиків про те, що бізнес не буде більше піддаватися "маски-шоу".

Він також зазначив, що одна з компаній Smart Energy - Укргазвидобуток - врізана в "газове кільце" Харкова, тому блокування її господарської діяльності може призвести до зупинки видобутку і передачі газу, зниження тиску в системі і паралізувати опалювальний сезон в місті.

Нагадаємо, що в кінці вересня Smart Energy заявляла про тиск на неї з боку Державної фіскальної служби (ДФС).

Крім того, на початку жовтня був затриманий директор компанії Укргазвидобуток Вадим Мохов.


Smart Energy - керуюча компанія в складі групи Smart Holding бізнесмена, депутата Верховної Ради (Опозиційний блок) Вадима Новинського, відповідає за розвиток проектів у сфері видобутку вуглеводнів та альтернативної енергетики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X