У херсонському порту проведуть днопоглиблення за 45 млн грн

22 серпня 2017, 12:25
Адміністрація морських портів України (АМПУ) проведе експлуатаційне днопоглиблення акваторії морського порту Херсон

З цією метою АМПУ 18 серпня оголосило процедуру откритх торгів в системі ProZorro , повідомляє прес-служба відомства.

Орієнтовна вартість виконання робіт становить 44,6 млн грн. Обсяг грунту, а це переважно пісок, від якого необхідно очистити дно акваторії, складає 152 тис. куб м. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 18 вересня. До участі запрошуються національні та іноземні компанії. Запланований термін проведення днопоглиблення становить три місяці.

Відео дня

За словами керівника АМПУ Райвіс Вецкаганса, в попередній період розвиток Херсонського морського порту відбувалося нерозривно від збільшення глибин акваторій і підхідних каналів. "Сьогодні наше завдання - піклуватися про регулярне і якісному підтримці акваторій, забезпечувати безпеку судноплавства. Ці процеси не повинні бути точковими, а повинні відбуватися комплексно у всіх портах - від Маріуполя до Рені ", - пояснив він.

Нагадаємо, Херсонський морський порт розташований біля правого берега Дніпра в 15 милях від його гирла. Підхід до порту здійснюється по фарватеру, який проходить по річці Рвач, рукаву Вільховий Дніпро і власне річці Дніпро. На сьогоднішній день проектна глибина акваторії порту становить 8,25 м, оголошена осадка - 7,6 м.

У 2017 році запланована експлуатаційна очищення акваторій Ренійського, Одеського, Маріупольського та Бердянського морських портів.

Показати ще новини
Радіо NV
X