У Газпромі спростували вплив санкцій США на компанію

15 травня 2018, 20:10

Російський монополіст компанія Газпром вважає, що санкції, введені Мінфіном США проти глави компанії Олексія Міллера, не поширюються на концерн і інші компанії, якими він керує.

Про це повідомила російська компанія у квартальному звіті, передає Інтерфакс-Україна.

"Однак О.Міллер був включений в зазначений список санкцій як фізична особа. Відповідно до роз'яснень Міністерства фінансів США обмеження і заборони, що вводяться в відношенні фізичних осіб, поширюються на операції і операції тільки самих фізичних осіб. Таким чином, санкції, введені відносно О.Міллера, не поширюються на компанію Газпром і інші компанії, де А.Б.Міллер може займати керівні посади в органах управління ", - відзначають в компанії.

Відео дня

Нагадаємо, що 6 квітня 2018 року управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США включило Міллера до Списку осіб спеціальної категорії. Все майно і активи осіб спеціальної категорії, що знаходяться на території США, а також у володінні або під контролем американських осіб, підлягають блокуванню. Американським особам забороняється ведення бізнесу з особами спеціальної категорії, а також з їх майном і правами на майно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X