У Держгеокадастрі порахували, скільки може принести ринок землі

22 липня 2016, 18:17
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) заявила, що можливий запуск земельного ринку може принести $8 млрд, передає Інтерфакс-Україна

"Ми проводили розрахунок економічного ефекту від впровадження нашої моделі запуску земельного ринку. За нашими оцінками, він згенерує додану вартість, забезпечить економічний ефект на рівні майже $8 млрд. Це тільки на першому етапі продаж земель державної власності", повідомив екс-голова Держгеокадастру, новопризначений перший заступник міністра агропроду Максим Мартинюк.

Відео дня

Він вважає, що ефект від запуску можливий не тільки в отриманні коштів від продажу землі.

"Ми також отримаємо ефект від збільшення родючості землі, перенаправлення інвестиційних потоків в сільському господарстві. Оскільки інвестиції будуть заходити в довгострокові проекти, якщо земля буде знаходитися у власності інвесторів. Це не відбувається в умовах, коли доступна тільки оренда землі", – зазначив Мартинюк.

Нагадаємо, в п'ятницю, 22 липня, Кабінет міністрів ухвалив рішення звільнити Мартинюка з посади голови Держгеокадастру і призначити його першим заступником міністра аграрної політики і продовольства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X