Після масштабних обшуків. У Glusco очікують тривалого простою роботи АЗС

16 березня 2021, 15:47

У Glusco Україна очікують тривалого простою роботи АЗС паралельно з судовими розглядами з правоохоронними органами. Компанію звинувачують в контрабанді, несплаті податків і продажі неякісного палива.

Генеральний директор ТОВ Glusco Україна Борис Ганджа очікує тривалого простою роботи мережі АЗС Glusco. Про це він заявив в ході пресконференції, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Коли проти тебе працює вся державна машина - це (швидко повернутися до роботи - ред.) Зробити буде досить важко. У нас немає ні найменшого розуміння, коли станції запрацюють », - зазначив Ганджа.

На думку СЕО Glusco Україна, масштаб проведених правоохоронцями обшуків на об'єктах компанії свідчать про політичний аспект, оскільки за основу при обшуках і закриття взято стару справу.

«У четвер, 11 березня, до нас прийшло 1,2 тис. "інвестнянь "(...) В нашому розумінні стався повний правовий нігілізм. Рішенням районного суду міста Харкова повністю зупиняється діяльність компанії, в якій працює понад 2 тис. Працівників і яка оплачує щорічно не менше 3 млрд грн різних податків », - зазначив Ганджа.

Керівник компанії висловив надію, що президент України Володимир Зеленський прийме керівництво компанії і вислухає його позицію і аргументи.

Нагадаємо, що 11 березня СБУ і податкова прийшли з обшуками на об'єкти мережі АЗС Glusco. В СБУ заявили, що масштабні обшуки на об'єктах компанії пов'язані з організацією незаконного ввезення в Україну палива, в тому числі і з території Росії.

У прес-службі Glusco в свою чергу заявили, що обшуки пройшли в рамках кримінального провадження, яке не має відношення до діяльності групи компаній.

Компанія Glusco Ukraine є дочірньою структурою Glusco Energy SA (Швейцарія), яка, в свою чергу, входить до групи Proton Energy Group SA Швейцарська Proton Energy Group - міжнародний трейдер, заснований в 2009 році. У 2016 році компанія стала оператором проекту поставок дизпалива нафтопродуктопроводом Самара - Західний напрямок. Кінцевим бенефіціаром компанії є Нісан Моїсеєв.

У 2017 році журналісти програми Схеми помітили Моїсеєва з українським олігархом і політиком Віктором Медведчуком в аеропорту Київ (Жуляни). Журналістам вдалося зафіксувати їх загальний приліт до Києва на чартері Медведчука. До цього Моїсеєв спростовував причетність Медведчука до своїх компаніям, пише Радіо Свобода .

Як писав enkorr в січні 2019 року, мережа Glusco взяли під спільне управління Unimex і групи компаній Wexler. Зазначалося, що Wexler Group є найбільшим імпортером дизельного палива нафтопродуктопроводом ПрикарпатЗахідтранс (Самара — Західний напрямок), а також координатором залізничного наливу «трубопровідного» ДП в Новограді-Волинському. Власником Wexler Group є Петро Белз.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X