У Glusco пояснили тимчасове відновлення продажу бензину і заклеєні вивіски

5 липня 2021, 16:30

У Glusco заявили, що не відновлювали реалізацію нафтопродуктів 5 липня, а провели технологічний запуск для перевірки обладнання.

У Glusco прокоментували повідомлення ЗМІ про відновлення роботи мережі АЗС після 115-денної перерви заявивши, що це був технологічний запуск для перевірки обладнання. Про це представники компанії заявили в коментарі Економічній правді.

Відео дня

За словами головного керуючого директора Глуск Рітейл Віталія Вандич, 5 липня відбувся технологічний запуск на АЗС, при якому реалізація пального не відбувалася. Це необхідно для запобігання простою і пересихання системи, а також для перевірки справності роботи електричних табло.

Що стосується заклеєною символіки мережі, Вандич зазначив, що переговори про зміну власника мережі АЗС практично завершилися. З цієї причини в подальшому символіка і назва заправок можуть бути змінені. Також по Станом на 16:20 не працює сайт мережі.

Нагадаємо, що вранці 5 липня профільне видання enkorr повідомило про відновлення продажу нафтопродуктів на АЗС Glusco після 115-денної перерви. Пізніше видання повідомило, що мережа знову призупинила продаж бензинів і дизельного палива. Мережа продає тільки зріджений газ і супутні товари в пристанційних магазинах.

Раніше ЗМІ повідомляли, що азербайджанська компанія Socar може купити українську мережу АЗС Glusco.

11 березня Служба безпеки України і податкова прийшли з обшуками на об'єкти мережі автозаправних комплексів Glusco . В СБУ повідомили, що масштабні обшуки на об'єктах компанії пов'язані з організацією незаконного ввезення в Україну палива , в тому числі з Росії.

У прес-службі Glusco заявляли, що обшуки пройшли в рамках кримінального провадження, яке не має відношення до діяльності групи компаній. У компанії заперечують зв'язок з політиком Віктором Медведчуком, проти якого Рада нацбезпеки і оборони України ввів санкції.

Компанія Glusco Ukraine є дочірньою структурою Glusco Energy SA (Швейцарія), яка входить в групу Proton Energy Group SA Швейцарська Proton Energy Group - міжнародний трейдер, який з 2016 року був єдиним постачальником продукції російської Роснефти в Україні (по нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок, українську частина якого повернули в держвласність рішенням РНБО ). Кінцевим бенефіціаром ТОВ Глуск Україна є Нісан Моїсеєв.

У 2017 році журналісти програми Схеми помітили Моїсеєва з українським олігархом і політиком Віктором Медведчуком в аеропорту Київ (Жуляни). Журналістам вдалося зафіксувати їх загальний приліт до Києва на чартері Медведчука.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X