У глибокому мінусі. Uber отримав $1,5 млрд збитків

29 листопада 2017, 15:36
686
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Uber суттєво збільшив збиток

Американська компанія Uber Technologies Inc. у третьому кварталі 2017 року збільшив збиток більш ніж на третину - до $1,46 млрд щодо $1,06 млрд кварталом раніше

Про це свідчать дані неаудованої звітності компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Валовий обсяг замовлень компанії, включаючи сервіс з доставки їжі, у липні-вересні становив $9,7 млрд євро проти $8,7 млрд в другому кварталі.

Uber є приватною компанією, тому може не розкривати фінансову звітність повністю. У кінці серпня, наприклад, вона надала дані тільки про розмір скоригованого збитку (без урахування податкових і процентних виплат) за другий квартал.

При цьому, в розпорядженні японської телекомунікаційної компанії SoftBank Group Corp була фінансова звітність Uber, з якої стало відомо про збільшення збитку сервісу замовлення таксі в минулому кварталі.

28 листопада японська SoftBank Group представила нинішнім акціонерам Uber деталі свого плану з покупки акцій компанії з дисконтом майже у 32%, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерело.

SoftBank має намір придбати акції Uber за ціною $32,96 в порівнянні з $48,77, які американська компанія отримала у червні в рамках останнього раунду фінансування, повідомили виданню джерела.

За даними ще одного джерела WSJ, консорціум на чолі з SoftBank має намір довести свою частку в Uber не менше ніж до 13,4% шляхом покупки двома частинами. По-перше, група має намір провести прямі інвестиції в компанію на суму не менше $1 млрд. Друга частина передбачає викуп акцій у існуючих акціонерів Uber з дисконтом.

За словами представника прес-служби SoftBank, двоє з ранніх інвесторів - Benchmark Capital і Menlo Ventures - готові продати частину своїх акцій.

Фонд Benchmark Capital був одним з перших, хто надав Uber фінансування в розмірі $27 млн, і тепер вартість його 13%-ої частки в компанії оцінюється більш ніж в $8 млрд.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси з виклику автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги більш ніж у 600 містах у 77 країнах. В Україні сервіс вперше запустився у Києві в 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Зазначимо, що за останні кілька місяців Uber неодноразово підвищував тарифи в українських містах. Останнє масштабне підвищення цін на поїздки сервісом Uber в Україні сталося 27 листопада.

Вибір редакції

Авто

Сьогодні, 12:25

article_img
Як Тузик грілку. Tesla обійшла Audi і Jaguar в незалежному тесті автономності
Події

Сьогодні, 07:10

article_img
Сестри Кім Кардаш'ян. Естетична медицина в Україні перетворилася на масове захоплення
Політика

Сьогодні, 08:01

article_img
Політолог Фесенко розповів, хто може втрутитися в боротьбу Зеленського, Порошенка і Тимошенко за другий тур

Головне

Євробачення

Сьогодні, 20:38

article_img
Євробачення 2019. Онлайн-трансляція фіналу нацвідбору в Україні
Політика

Сьогодні, 10:48

article_img
Президент на спочинку. Кравчук розповів, чому спить зі зброєю
Країни

Сьогодні, 00:27

article_img
Біля кордонів Венесуели пройшов благодійний концерт