У ДФС прокоментували заборону на ввезення до України деяких товарів

30 травня 2017, 23:32
Директор Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби (ДФС) Олексій Василенко заявив, що оголошені раніше обмеження щодо ввезення до України товарів майже 1200 брендів будуть діяти лише в разі вимоги правовласників та їх представників

Він спростував інформацію, що українська митниця отримала вказівку заборонити фізичним особам ввозити до України товари, права на які заявлені в реєстрі, передає УНІАН.

Відео дня

Василенко також зазначив, що ця норма діє в Україні давно та введена в інтересах як компаній-виробників, так і покупців.

"У разі встановлення контрафактності товар не потрапляє на митну територію України. Але, при відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник інформує митницю про можливість поновлення митного оформлення такого товару. В більшості випадків саме так все й відбувається, та покупці отримують свій товар. Така процедура діє в Україні давно. З одного боку, вона захищає права споживачів на отримання якісного оригінального товару, з іншої сторони захищаються авторські права виробника", - заявив Василенко.

Раніше повідомлялося, що українська митниця перестала пропускати посилки з товарами 1146 міжнародних компаній, придбаних у зарубіжних інтернет-магазинах.

Це сталося на підставі переліку об'єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

Показати ще новини
Радіо NV
X