У Fitch розповіли, що для України важливіше повернення на борговий ринок

22 вересня 2017, 18:07
Подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і іншими офіційними кредиторами є більш важливим фактором фінансової стійкості України, ніж повернення на зовнішній борговий ринок

Про це повідомляє рейтингове агентство Fitch Ratings .

"Повернення України на міжнародний ринок облігацій знижує ризик рефінансування і збільшує резерви, підтримуючи суверенний кредитний профіль країни, але офіційні кредитори, головним чином МВФ, залишаються наріжним каменем доступу до зовнішнього фінансування і її прихильності реформам", - йдеться в повідомленні Fitch.

Відео дня

Нагадаємо, Міністерство фінансів України оголосило про готовність викупити єврооблігації з терміном обігу до 2019 і 2020 років шляхом випуску нових цінних паперів.

Раніше Україна заявила про випуск 15-річних єврооблігацій на $3 млрд під 7,4% річних, з яких $1,7 млрд - для здійснення обміну або викупу єврооблігацій з погашенням в 2019 і 2020 роках, які були випущені в рамках реструктуризації боргу в 2015 році. Попит на нові єврооблігації склав близько $9,5 млрд.

Також повідомлялося, що інвестори з США та Великобританії придбали 82% єврооблігацій України.

Відзначимо, в березні 2015 року МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на $17,5 млрд. У рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитних транші на загальну суму $8,7 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X