У Фірташа підтвердили фінансування WOG

1 листопада 2018, 18:18

Група компаній Group DF підтвердила надання компаніям групи WOG фінансування у формі кредитів і позик протягом 2011-2015 років. При цьому, ні Group DF, ні Фірташ не є акціонерами компаній групи.

Про це повідомили у прес-службі Group DF, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що група вживає всіх можливих заходів щодо стягнення боргу, сукупна сума якого становить $460 млн.

Відео дня

"Ні Group DF, ні її власник, ні входящі до групи компанії не є акціонерами компаній групи WOG прямо або опосередковано, ні через будь-які інші афілійовані компанії", - зазначено у заяві.


Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в ряді країн Європи і Азії. Зокрема, Group DF - один з найбільших на території Східної Європи інвесторів у хімічну, титанову і портову галузі. Засновник та власник Group DF - український бізнесмен Дмитро Фірташ.


Нагадаємо, що раніше видання Економічна правда повідомляло, що структури олігарха Дмитра Фірташа профінансували будівництво частини автозаправних комплексів групи компаній WOG.


Мережа автозаправних станцій під брендом WOG нараховує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Вона входить в групу Континіум, яку контролюють бізнесмени Степан Івахів, Сергій Лагур, Петро Димінський, а також спадкоємці Ігоря Єремєєва, проте точна структура власності групи невідома.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X