У "дочки" турецької авіакомпанії почали відбирати ліцензії в Україні

16 квітня 2018, 08:08

Комісія Державіаслужби України з видачі та відкликання прав на експлуатацію повітряних напрямків рекомендувала анулювати авіакомпанії Atlasjet Ukraine, яка працює під брендом Atlasglobal, права на виконання регулярних рейсів за 10 маршрутами.

Таке рішення ухвалено за підсумками засідання комісії 28 березня, передає ЦТС. Його має затвердити глава Державіаслужби.


Atlasglobal (до 2015 року Atlasjet) - турецька авіакомпанія, що виконує регулярні та чартерні пасажирські авіаперевезення як в країни Європи і Азії, так і всередині Туреччини. Належить ETS Group. Atlasjet Ukraine - є дочірньою структурою Atlasglobal, була зареєстрована в 2013 році у Львові. Регулярні рейси почала виконувати у вересні 2015 року з маршрутами Львів-Стамбул, Харків-Стамбул і Запоріжжя-Стамбул. Наразі в реєстрі цивільних повітряних суден за авіакомпанією числиться один літак Airbus A320 з реєстрацією UR-AJC.

Відео дня


З 10 маршрутів за чотирьма авіакомпанія все одно не змогла б відкрити рейси, тому що вони передбачали польоти в Росію, з якою в України зараз немає прямого авіасполучення. Це напрями з Києва, Львова та Одеси в Москву, а також з Києва до Санкт-Петербурга.

Крім того, у Atlasjet відкличуть права на виконання польотів за маршрутами Київ - Ербіль (Ірак), Одеса - Тель-Авів (Ізраїль), Київ - Тбілісі (Грузія), Київ - Мілан (Італія), Львів - Неаполь (Італія) і Львів - Мадрид (Іспанія).

Нагадаємо, що раніше Atlasjet Ukraine оголосила про скасування всіх регулярних рейсів з 24 квітня 2018 року. При цьому, як уточнили в компанії, не йдеться про повне припинення польотів. У літній сезон до осені авіаперевізник має намір виконувати чартерну програму з міст України з можливим подальшим відновленням регулярних рейсів.

Зазначимо, що влітку 2015 року авіакомпанія виконала пробний рейс з Києва до Львова. Потім у AtlasGlobal Ukraine виникли проблеми з отриманням дозволів на нові частоти і напрямки. Внаслідок цього перевізник зосередився на виконанні регулярних і чартерних рейсів з України (Харків, Львів, Запоріжжя) до Туреччини.

Показати ще новини
Радіо NV
X