У Deutsche Bahn уточнили плани співпраці з УЗ на наступний рік

11 листопада 2021, 15:02

У Deutsche Bahn розповіли про плани співпраці з державною Укрзалізницею на 2022 рік.

Німецький залізничний концерн Deutsche Bahn з 2022 року планує подальше розширення співробітництва з Укрзалізницею. Про це компанія розповіла у коментарі DW.

У компанії зазначили, що зараз обговорюється модель співпраці, в рамках якої концерн направить експертів та менеджерів в Україну для консультування УЗ щодо структурних аспектів пасажирських перевезень.

Відео дня

Наразі німецька компанія вже консультує УЗ у сфері пасажирських перевезень. Зокрема, основна увага приділяється фінансовим консультаціям та підтримці під час проведення тендерів на рухомий склад.

Нагадаємо, що 9 листопада Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що з 2022 року Укрзалізниця передасть пасажирські перевезення до управління Deutsche Bahn.

Влітку, 24 серпня, у день візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель до України, Укрзалізниці та Deutsche Bahn Engineering&Consulting уклали договір про консалтинг у сфері пасажирських перевезень. Зазначалося, що Deutsche Bahn допоможе Укрзалізниці відокремити пасажирські перевезення від вантажних та забезпечити ефективне керування.

Консалтинг є першим етапом співробітництва. На другому етапі Укрзалізниця залучить команду менеджерів із Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями. Очікується, що це станеться у 2022 році.

ПрАТ Київський електровагоноремонтний завод АТ Укрзалізниця 19 серпня повідомило про намір укласти угоду з німецькою компанією DB Engineering & Consulting GmbH про надання консультаційних послуг за 1,08 млн євро .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X