У Чорнобильській зоні відчуження побудують залізницю

27 лютого 2017, 12:12
Державне підприємство Енергоатом уклав контракт з ПРАТ Укренергомонтаж, що входять в державну будівельну корпорацію Укрбуд (всі - Київ), на будівництво залізниці в Чорнобильській зоні відчуження

Як пише Інтерфакс-Україна, Укренергомонтаж побудує ділянку залізничного полотна між існуючою лінією Вільча - Янів і будівельним майданчиком Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП).

Відео дня

"На виконання цього проекту нам дали 14 місяців. Зараз йде підготовчий процес, а через місяць ми зможемо приступити безпосередньо до будівництва шляхів. Загальна протяжність нової гілки складе 5,8 км", - цитують слова генерального директора Укренергомонтаж Михайла Бородавко.

Відзначається, що нова ділянка залізниці призначена для транспортування відпрацьованого палива з діючих атомних електростанцій України.

"Сьогодні ця проблема стоїть особливо гостро, так як після розриву економічних відносин із Російською Федерацією, куди паливо відправляли на зберігання в попередні роки, вітчизняні АЕС їм практично переповнені", - йдеться в повідомленні компанії.


ПРАТ Укренергомонтаж (раніше – ЗАТ Укренергомонтаж) створено у 2000 році. Займається будівництвом і реконструкцією проектів у сфері поводження з радіоактивними відходами, атомної і теплової енергетики, промисловості. Згідно з даними Єдиного держреєстру на 27 лютого 2017 року кінцевим бенефіціаром ПРАТ Укренергомонтаж є Артем Лєсков.

Показати ще новини
Радіо НВ
X