У БРСМ-Нафті заявили про спробу рейдерського захоплення з боку депутатів Верховної Ради

2 листопада 2016, 18:47
Директор департаменту стратегічного маркетингу компанії Стейт Ойл, яка управляє мережею АЗС БРСМ-Нафта, Олександр Мельничук вважає, що "рейдерська атака здійснюється руками ГФС і ГПУ", і за нею стоять високопоставлені чиновники з ВР, імена яких у компанії оприлюднять на цьому тижні

Про це повідомляє Нафторинок.

"За нашою інформацією, за цією атакою стоять люди з Верховної Ради України, метою яких є заволодіння майном компанії шляхом передачі майна АЗС і нафтобаз у державні органи з подальшим продажем приватній структурі", - сказав Мельничук.

Відео дня

За його словами, мета рейдерів - паралізувати роботу мережі АЗС БРСМ-Нафта і змусити віддати компанію в інтересах рейдерської групи.

"Рейдерська атака сьогодні відбувається руками Державної фіскальної служби за допомогою Генпрокуратури, яка введена в оману групою рейдерів. Люди, які стоять за рейдерською атакою, мають дуже суттєвий вплив на вище керівництво держави", - додав він.

Мельничук також зазначив, що обшуки і арешт майна фактично паралізували роботу компанії.

За даними БРСМ-Нафти на 1 листопада була заблокована робота 41 АЗС і трьох нафтобаз. На даний момент підраховують збитки від простою об'єктів мережі, у зв'язку з проведенням оперативно-слідчих дій правоохоронців.

Нагадаємо, що 1 листопада Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про обшуки в офісах компанії БРСМ у справі про ухилення від сплати податків.


Компанію БРСМ пов'язують з колишнім міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким. В даний час він оголошений в розшук і знаходиться за межами України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X