У Борисполі задумалися про знесення одразу двох терміналів

29 грудня 2017, 16:52

Розвиток аеропорту Бориспіль вимагає розширення діючого терміналу D у бік терміналів B і F, які планують знести.

Про це заявив комерційний директор аеропорту Бориспіль Георгій Зубко в своєму блозі на ЦТС.

"Якщо говорити про намічений шлях розвитку аеропорту Бориспіль в найближчі роки, то подібної масштабної перебудови інфраструктурного об'єкта в Україні поки що не було. Старі термінали B і F будуть знесені, оскільки застарілі конструкції і неправильне планування даних комплексів не можна модернізувати. Замість них будуть побудовані п'ять нових терміналів, великий операційний центр, готель, паркінги, спеціальні галереї для проходу транзитних пасажирів", - пише Зубко.

Відео дня

За його словами, галерея терміналу D буде поступово розширюватися в бік терміналу В, що дозволить збільшити кількість виходів на посадку.

Він також зазначив, що на найближчі п'ять років будівельний кошторис проекту становить не менше 10 млрд грн. В першу чергу, від терміналу D в бік терміналу B буде добудована галерея, яка дозволить збільшити кількість виходів на посадку на 6 одиниць, розширена зона обробки і сортування багажу, розширено перон перед терміналом D, а максимальний пасажиропотік зросте до 15 млн пасажирів на рік.

Раніше генеральний директор Борисполя Павло Рябікін заявляв, що термінал В буде реконструйований в процесі розширення терміналу D.

"Термінал D повинен стати таким вузлом, який у процесі розвитку хабу буде витягатися в сторону терміналу В, хочемо ми того чи ні. З часом з'явиться новий термінальний вузол зі своєю системою сортування багажу. Новий вузол виникне на місці терміналу В. Але це перспектива 7-10 років. Іншими словами, мова йде про інтеграцію терміналів, які, по суті, стануть єдиним терміналом, здатним приймати 25-30 млн пасажирів на рік. Природно, що в цьому випадку термінал буде реконструйований", - говорив Рябикин.

Показати ще новини
Радіо NV
X