У Борисполі набуло чинності нове положення про знижки

5 лютого 2018, 12:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найбільший аеропорт України – Міжнародний аеропорт Бориспіль – з 1 лютого 2017 року ввів в дію положення про застосування понижувальних коефіцієнтів до аеропортових зборів, які стягуються в аеропорту.

Згідно з текстом положення, передає агентство Інтерфакс-Україна, метою його розробки було підвищення конкурентоспроможності Борисполя, збільшення пасажиропотоку і доходів аеропорту, розширення мережі авіамаршрутів і залучення нових перевізників в аеропорт, а також стимулювання авіакомпаній як комерційних партнерів аеропорту.

Відео дня

Базовим роком для розрахунків в положенні вказано 2017-ий. При збільшенні в поточному місяці кількості відправлених перевізником пасажирів на регулярних міжнародних рейсах в порівнянні з аналогічним місяцем базового року, розраховується приріст відправки таких пасажирів. З урахуванням приросту щомісяця до збору за обслуговування в аеровокзалі можуть застосовуватися такі знижки: в перший рік може бути встановлений понижуючий коефіцієнт 0,2, другий - 0,4, третій - 0,6 і четвертий - 0,8.

При збільшенні перевізником в поточному місяці кількості відправлених міжнародних регулярних рейсів, розраховується показник їх приросту. На підставі цього до збору за зліт/посадку можуть застосовуватися такі ж коефіцієнти, як і зазначено вище.

Серед зборів, які стягуються в аеропорту, зазначаються: збір за обслуговування пасажирів у аеровокзалі і збір за зліт/посадку повітряних суден. Згідно з наказом Міністерства інфраструктури №37, збір за зліт/посадку становить для міжнародних сполучень: $10,50 за 1 тонну максимальної злітної маси; для внутрішніх сполучень - $1,05.

Збір за обслуговування пасажирів в аеровокзалі для міжнародних сполучень становить $13 за кожного відправленого пасажира; $8,50 за кожного транзитного пасажира; $2,50 за кожного відправленого внутрішнього пасажира.

При перевезенні авіакомпанією транзитних пасажирів до збору за обслуговування в аеровокзалі застосовується коефіцієнт 0,2.

У положенні нагадується, що до збору за обслуговування пасажирів в аеровокзалі застосовуються знижки, розмір яких залежить від кількості пасажирів, відправлених за місяць.

Так, за кількості до 4999 пасажирів на місяць, знижка не надається. Від 5000 до 9999 пасажирів на місяць вона складе 5%; від 10 000 до 19 999 - 10%; від 20 тис. до 29,999 тис. - 15%. Максимальна знижка складе 55% при перевезенні понад 260 тис. пасажирів на місяць.

Зазначене положення затверджено наказом генерального директора аеропорту Бориспіль після консультацій з авіаперевізниками. Воно набуло чинності 1 лютого 2018 року і діє або до досягнення аеропортом пасажиропотоку в 20 млн осіб на рік, або до 31 січня 2022 року.

При цьому в разі відкриття аеропорту для міжнародних авіаперевезень на базі аеродрому Київ Антонов в Гостомелі до 31 січня 2022 року, зазначене положення припинить дію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X