У Борисполі відновили будівництво паркінгу, яке призупиняли на чотири місяці

18 січня 2019, 08:24

В аеропорту Бориспіль відновили будівництво паркінгу, яке вимушено припинялося на чотири місяці минулого року через проведення нової експертизи.

Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна повідомив генеральний директора аеропорту Бориспіль Павло Рябікін.

"У грудні 2018 року ми відновили роботу. У частині, де знаходяться автомобілі, все вже готово. Центральна частина, де розташовуються пасажирські ліфти і зона оплати за послуги, переходимо в стадію обробки. Залишається міст, що з'єднує дворівневий термінал з паркінгом. Сам міст вже готовий з точки зору конструкцій, зараз його потрібно тільки закрити і обробити. Роботи ведуться активно", - зазначив він.

Відео дня

Раніше в аеропорту Бориспіль заявляли, що вартість паркування в багаторівневому паркінгу аеропорту буде диференційованою.

"Перша година парковки буде коштувати €1,5, наступна - дешевше. Ми також будемо заохочувати довгострокове зберігання автомобілів. Наприклад, з 1 по 3 добу - €12 на добу; з 4 по 6 добу - €9 на добу і т.д. Умовно, 10 доба буде коштувати - €6 на добу", - сказав заступник генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку аеропорту Бориспіль Георгій Зубко.


Показати ще новини
Радіо НВ
X