У Білорусі стверджують, що не зупиняли поставки нафтопродуктів до України

14 липня 2016, 20:48
131
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: pixabay.com / ptra

14 липня відвантаження з білоруських НПЗ були відновлені в повній мірі

Мозирський нафтопереробний завод (Білорусь), який виробляє нафтопродукти, що імпортуються до України, виконує свої контрактні зобов'язання з відвантаження палива на український ринок в повному обсязі і без затримок

Про це повідомив начальник відділу маркетингу Мозирського НПЗ Іван Стрижов у своєму коментарі кореспонденту УНІАН, відповідаючи на питання про зупинення відвантажень палива до України.

"Усі поставки в напрямку України здійснюються в повному обсязі і своєчасно. Ми в повній мірі виконуємо свої контрактні зобов'язання перед БНК-Україна (найбільший імпортер білоруського палива до України) та іншими партнерами, які постачають нафтопродукти на український ринок", - сказав Стрижов.

Коментуючи слова менеджера Мозирського НПЗ аналітик консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, Олександр Сіренко повідомив, що 12 і 13 липня українські компанії-імпортери білоруських нафтопродуктів отримали повідомлення з Білорусі про зупинення їх поставок, але з 14 липня відвантаження з білоруських НПЗ були відновлені в повній мірі, що підтверджують джерела на ринку.

"Сьогодні трейдери чекають підтвердження того, що поставки будуть і надалі виконуватися в повному обсязі", - зазначив Сіренко.

Експерт також повідомив, що на початку торгів 14 липня на торговому майданчику Белнефтехима (Білоруський державний концерн, який об'єднує підприємства з видобутку, переробки та транспортування нафти і нафтопродуктів, а також компанії, які виробляють нафтохімічну продукцію) був лише один лот - пропозиція дизельного палива виробництва Новополоцького НПЗ.

Проте пізніше з'явилося більше 10 лотів, що характеризує відновлення торгівлі з українськими контрагентами.

Як повідомлялося, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Білоруські виробники нафтопродуктів перестали постачати продукцію за контрактами "день у день".

Вибір редакції

Наукпоп

Сьогодні, 07:00

article_img
Ейнштейн в люті. Дослідження темної матерії кидає виклик сучасній фізиці
Наукпоп

Вчора, 16:00

article_img
Дзвоніть Спілбергу. Вбивця найбільшої акули на Землі може бути ще живий
Країни

Сьогодні, 09:29

article_img
Дольче Віта. За формування громадської думки в РФ пропагандисти отримують шалені гроші

Головне

Геополітика

Вчора, 16:05

article_img
У Венесуелі військові генерали й опозиція ведуть таємні переговори – Болтон
Країни

Сьогодні, 03:29

article_img
Нойерт відмовилася від боротьби за посаду постпреда США при ООН
Геополітика

Вчора, 12:00

article_img
У Держдепі вважають "план Сайдіка" щодо Донбасу нереалістичним