ДТЕК Ахметова виграв аукціон на користування нафтогазовими надрами, запропонувавши більш 650 млн гривень

31 серпня 2020, 15:53

Компанія Ахметова запропонувала за все на 500 тисяч гривень більше ніж найближчий конкурент — Укргазвидобування.

Компанія Нафтогазгеорозвідка, яка належить DTEK OIL AND GAS BV олігарха Ріната Ахметова перемогла в аукціоні на отримання спеціального дозволу на користування надрами - Будищанська-Чутівської площі. Про це повідомляється на майданчику Prozorro.

Відео дня

Сума пропозиції склала 650,5 млн гривень. Найближчий конкурент Укргазвидобування запропонував на півмільйона менше - 650 млн гривень.

Також в торгах брали участь ТОВ Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед (512 млн грн), ПАТ Укрнафтобуріння (131 млн грн) і ТОВ Індепендет Енерджі Сервісез (130,5 млн грн). В ході аукціону стартова ціна на лот збільшилася у вісім разів - з 81,5 млн грн.

ТОВ Нафтогазгеорозвідка отримала дозвіл терміном на 20 років на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти і газу.

На сайті Prozorro зазначено, що вартість геологічної інформації становить 6,89 млн грн (з ПДВ). Вартість пакета аукціонної документації - 72,55 тис. грн (з ПДВ).

Будищанська-Чутівська площа нафтогазоносних надр розташована на території Чутівського та Полтавського районів Полтавської області.

Нагадаємо, що на початку серпня ДТЕК заявив про вихід на роздрібний ринок продажу газу.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X