У Ахметова прокоментували арешт акцій Укртелекому і ТриМоба

14 квітня 2017, 13:22
Група Систем кепітал менеджмент (СКМ) готова захищати своє право власності на акції та корпоративні права ПАТ Укртелеком та ТОВ Тримоб в суді

Про це СКМ заявив у відповідь на запит НВ Бізнес.

Зазначається, що як контролюючий акціонер і власник Укртелекому та його дочірньої компанії ТриМоб, група СКМ зацікавлена в об'єктивному і незалежне розслідування всіх обставин приватизації Укртелекому.

Відео дня

Компанія нагадує, що група СКМ не брала участь у приватизації Укртелекому в 2011 р., а придбала даний актив у його попередніх власників у 2013 р.

"Ми ще не отримували жодних офіційних судових документів щодо арешту акцій (корпоративних прав) ПАТ Укртелеком або Тримоб. Наскільки ми розуміємо з публічних заяв ГПУ, розслідування ГПУ спрямовані саме на перевірку законності і встановлення всіх обставин приватизації ПАТ Укртелеком попередніми власниками Укртелекому і їх кінцевими бенефіціарами", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим зазначається, що група СКМ буде захищати своє право власності на акції та корпоративні права Укртелеком та Тримоб, у тому числі в судовому порядку.

"Укртелеком та ТриМоб продовжують працювати у звичайному режимі, надаючи послуги клієнтам і партнерам в повному обсязі", - зазначила прес-служба СКМ.

Напередодні генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури про накладення арешту на акції Укртелекому та Тримобу.

Нагадаємо, в 2011 році, коли президентом був Віктор Янукович, Укртелеком викупив єдиний учасник торгів – ТОВ ЕСУ, яким володіла австрійська компанія EPIC. Новий власник найбільшого оператора фіксованого заплатив за 92,79% акцій номінальну ціну, 10,575 млрд грн. СКМ Ріната Ахметова придбала ЕСУ через два роки після тендеру. Народний депутат Сергій Лещенко провів розслідування і встановив, що до приватизації Укртелекому мали відношення Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X