Статок Джеффа Безоса може перевищити $1 трлн — прогноз

15 травня 2020, 12:09

Статок Джеффа Безоса може досягти $ 1 трлн вже до 2030 року, що зробить засновника Amazon одним з перших трильйонери в історії.

Засновник компанії Amazon Джефф Безос може стати доларовим трильйонером до 2030 року. Про це йдеться в дослідженні сервісу консультацій для малого бізнесу Comparisun, результати якого наводить MarketWatch.

Відео дня

За даними аналітиків компанії, статок Безоса може перевищити $ 1 трлн вже в 2030 році, коли засновнику Amazon виповниться 66 років.

Протягом останніх п'яти років, оцінка капіталу Безоса в середньому росла на 34% в рік. Експерти прогнозують, що заробити засновнику Amazon не завадять ні втрата $ 38 млрд в результаті розлучення, ні пандемія коронавірусу.

Спочатку в Comparisun прогнозували, що статок Безоса перевищить $ 1 трлн у 2026 році, проте пізніше надали виданню скориговану дату.

Крім Безоса в найближчі роки трильйонери можуть стати китайський девелопер Сюй Цзяінь в 2027 році і засновник Alibaba Group Джек Ма в 2030 році.

У Comparisun пояснили методологію прогнозу, розповівши що для аналізу були відібрані дані про зростання капіталів 25 лідерів списку Forbes за останні п'ять років.

З цих даних аналітики отримали величину середньорічного приросту капіталу, яку екстраполювали в майбутнє.

Нагадаємо, що на даний момент Джефф Безос є найбагатшою людиною в світі за версією Forbes.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X