У 2017-му Приватбанк знизить процентні ставки за валютними і гривневими депозитами

27 грудня 2016, 17:53
З 1 січня 2017 року ставки по знову укладаються депозитними вкладами в іноземній валюті в Приватбанку будуть знижені в середньому на 1-2% річних

Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

Зазначається, що зниження процентних ставок за розміщення валютних коштів у банку торкнеться вкладів як у доларах США, так і євро. Ставки за гривневими вкладами Приватбанку будуть знижені з початку лютого 2017 року.

Відео дня

“Тенденції зниження ставок на ринку визначають нові рівні прибутковості депозитів у Приватбанку, в першу чергу, в іноземній валюті. У той же час, для діючих депозитів або відкритих до 1 січня 2017 року, на весь термін договору будуть діяти старі, більш вигідні умови розміщення коштів", - цитують слова керівника Роздрібного бізнесу Приватбанку Олексія Шабана.

Уточнюється, що зокрема, з початку 2017 року при розміщенні в Приватбанку валютного депозиту на 12 місяців, базова ставка буде знижена до 8% річних у доларах США та 7% річних у євро. Депозитні вклади на півроку в 2017 будуть приносити вкладникам 7% річних у доларах США та 6% річних у євро. Розміщення валютних вкладів у Приватбанку на місяць принесе вкладникам відповідно 3,5% і 2% річних доходу.

Раніше повідомлялося, що новий голова правління націоналізованого Приватбанку Олександр Шлапак заявив, що підтримує зниження процентних ставок за депозитами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X