У 2016-му Україна збільшила експорт цукру в три рази – інфографіка

8 грудня 2016, 12:39
За 11 місяців поточного року українські виробники експортували вже 335,25 тис. т цукру на суму $166,8 млн, що втричі більше минулорічного показника - 114,8 тис. т ($46,7 млн)

Про це повідомив керівник аналітичного відділу Укрцукор Руслана Бутило, передає прес-служба асоціації.

За її словами, такий значний ріст, в першу чергу, пов’язаний зі сприятливою кон’юнктурою світового ринку, адже девальвація національної валюти знизила вартість українського цукру в доларовому еквіваленті і він стає більш привабливим на міжнародному ринку.

Відео дня

Також в асоціації відзначають, що ще однією причиною такого збільшення експортних поставок є нарощування виробництва цукру: за станом на 7 грудня цукрозаводи вже виготовили 1,77 млн т цукру.

"В той час, як потреба внутрішнього ринку в поточному році оцінюється в 1,55 млн т цукру, за прогнозами Укрцукру вітчизняні виробники виготовлять близько 2 млн т, тобто решту потрібно реалізувати на зовнішні ринки. Враховуючи світовий дефіцит цукру та вигідне географічне положення, наш цукор є привабливим як для країн Азії і Африки, так і Європи та СНД", - зазначає Бутыло.

Крім того, в листопаді поточного року українські виробники експортували 112,55 тис. т цукру, що вдвічі більше показника жовтня.

Найбільше українського цукру поїхало до Гвінеї – 22% (25 тис. т), на другому місці по об’єму експорту Шрі-Ланка – 19% (21,1 тис. т), замикає трійку лідерів Туніс – 16% (19,0 тис. т). Також, значні поставки здійснювались до Грузії – 10% (11,7 тис. т).

Показати ще новини
Радіо НВ
X