Philip Morris. Тютюновий гігант придбає фармацевтичну компанію, що виробляє інгалятори

13 серпня 2021, 14:47

Тютюнова компанія Philip Morris International оголосила про придбання фармацевтичної компанії OtiTopic, що розробляє препарати для лікування респіраторних захворювань. Сума угоди не розголошується.

Як повідомили у PMI, придбання OtiTopic допоможе компанії розширити асортимент ліків для інгаляції, які вона реалізує в рамках своєї концепції Крім нікотину (Beyond Nicotine).

Також у PMI сподіваються, що угода допоможе прискорити процес подачі заявки на реєстрацію нового препарату Asprihale в Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Цей аерозольний препарат для інгаляцій ацетилсаліциловою кислотою розроблений для людей із середнім і високим ризиком інфаркту міокарда.

Відео дня

Програма Beyond Nicotine — частина реалізації планів Philip Morris в його прагненні вийти за межі тютюнового сектора.

Раніше повідомлялося, що Philip Morris International оголосив про придбання за $820 млн компанії Fertin Pharma, що спеціалізується на виробництві бездимних нікотинових продуктів.

У липні компанія повідомила, що припинить продажу традиційних сигарет у Великобританії протягом наступних десяти років. Також у липні стало відомо, що Philip Morris збирається купити виробника ліків від астми Vectura Group, вартість угоди оцінили в $1,5 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X