Twitter наростив доходи від реклами, попри зміни політики Apple

27 жовтня 2021, 10:46

У Twitter заявили про зростання доходів від реклами, попри зміни політики конфіденційності Apple. Попри це, квартал для компанії виявився збитковим. Вся справа у позові від 2016 року.

За підсумками третього кварталу американська компанія Twitter збільшила виручку та доходи від реклами, назвавши "скромним" ефект від зміни політики конфіденційності Apple. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Виторг Twitter за підсумками кварталу зріс на 37% - до $1,28 млрд. При цьому, доходи від реклами злетіли на 41% - до $1,14 млрд. У компанії зазначили, що були готові до нововведень Apple у політиці конфіденційності iOS, які змушують розробників запитувати дозвіл на відстеження користувачів.

"Поки що рано оцінювати довгостроковий ефект від змін в iOS, але вплив цього фактора на виручку в третьому кварталі виявився слабшим, ніж очікувалося", - зазначили в компанії.

Чистий збиток компанії за підсумками кварталу становив $536,8 млн, або 67 центів у розрахунку на акцію. Роком раніше компанія звітувала про прибуток у $28,7 млн, або 4 центи на акцію роком раніше.

Причиною збиткового кварталу у Twitter назвали виділення $766 млн для врегулювання позову 2016 року. В рамках цього позову акціонери звинувачували Twitter у введенні їх в оману щодо зростання кількості користувачів платформи.

За підсумками кварталу число «монетизованих щоденно активних користувачів» зросло на 13% проти аналогічного періоду минулого року, до 211 млн осіб. При цьому експерти передбачали зростання до 211,9 млн людей, за даними Refinitiv.

Раніше Facebook звітував про уповільнення зростання доходів через нові правила Apple , які змушують розробників вимагати дозволу користувача на відстеження даних.

Як повідомлялося, розробник Snapchat звинуватив Apple у падінні доходів від реклами. Акції самої Snap тоді впали на 25%.

Нагадаємо, що завдяки змінам політики конфіденційності Apple значно наростила свою частку на ринку мобільної реклами за останні шість місяців.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X