Twitter скорочує ще більше співробітників, відповідальних за модерацію контенту

9 січня, 11:02
Twitter продовжує скорочення (Фото:REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo)

Twitter продовжує скорочення (Фото:REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo)

Компанія Twitter скоротила ще низку співробітників, які контролюють модерацію контенту.

Twitter провела ще більше скорочень у і так урізаній команді з питань довіри та безпеки, яка займається глобальною модерацією контенту.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела.

Відео дня

За словами співрозмовників агентства, скорочення також пройшли у підрозділі, який пов'язаний із відстеженням розпалювання ненависті та переслідувань.

Як пише агентство, щонайменше десяток скорочень торкнулися працівників в офісах компанії в Дубліні та Сінгапурі.

Серед звільнених — Нур Азхар Бін Айоб, керівник відділу цілісності сайту Twitter в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, який був нещодавно прийнятий на роботу; та Аналуїса Домінгес, старший директор Twitter з питань політики доходів.

Також було скорочено співробітників команд, які займалися політикою соціальної мережі щодо дезінформації та державних ЗМІ на платформі.

Глава відділу довіри та безпеки Twitter Елла Ірвін підтвердила факт деяких скорочень, але спростувала, що вони належали до кількох підрозділів.

«Було б доцільніше об'єднати команди під одним керівником (замість двох), наприклад», - зазначила представниця компанії.

Раніше повідомлялося, що Twitter розширить типи політичної реклами, дозволені на платформі, очевидно, скасувавши глобальну заборону політичної реклами в 2019 році.

У листопаді 2022 року майже всі великі світові бренди тимчасово відмовилися від розміщення реклами в Twitter. Це з підходом Ілона Маска до управління компанією.

Також компанія має судовий розгляд за несплату оренди офісу в Сан-Франциско.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X