Сюрприз для власника. Twitter отримав позови про неоплачені рахунки більш ніж на $14 млн — WSJ

20 лютого, 17:20
Ілон Маск скоротить майже 4 тисячі працівників Twitter (Фото:Elon Musk/Twitter)

Ілон Маск скоротить майже 4 тисячі працівників Twitter (Фото:Elon Musk/Twitter)

Компанія Twitter отримала позови про неоплачені рахунки більш ніж на $14 млн.

Після покупки Twitter мільярдером Ілоном Маском компанія зіткнулася зі зростаючим списком заяв про неоплачені рахунки. Про це пише The Wall Street Journal.

За останні кілька місяців орендодавці, консультанти та продавці Twitter висунули вимоги про виплати принаймні у дев'яти судових процесах на загальну суму понад $14 млн. плюс відсотки.

Відео дня

Маск успадкував рахунки після покупки Twitter і швидко ввів суворіший стиль витрат. За словами експертів, дії Маска по суті «імітують банкрутство».

Три позови у США стосуються офісних приміщень, у тому числі штаб-квартири компанії у Сан-Франциско. За словами орендодавця Twitter не виплатив майже $6,8 млн. орендної плати за грудень і січень.

Крім того, в січневому судовому процесі маркетингова компанія Canary LLC, що спеціалізується на виробництві предметів з логотипами, заявила, що Twitter має борги в розмірі $400 000 за різні товари під брендом компанії.

Зокрема, серед заяв про прострочені повідомлення є рахунок на суму майже $7000 за «подарункову коробку для Ілона», замовлену відділом маркетингу Twitter за кілька днів до закриття угоди на $44 млрд 27 жовтня.

Раніше Маск заявив, що врятував компанію від банкрутства і додав , що « Останні 3 місяці були надзвичайно важкими».

Як повідомлялося, щоденний дохід Twitter знизився на 40% порівняно з минулим роком . Понад 500 рекламодавців призупинили роботу із соціальною мережею після того, як мільярдер Ілон Маск придбав та очолив її у жовтні минулого року.

У грудні повідомлялося, що Twitter продає з аукціону речі на сотні тисяч доларів зі своєї штаб-квартири після того , як Ілон Маск купив компанію та провів масові скорочення співробітників.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X