Слідами Дурова. Twitter розглядає можливість продажу нікнеймів

13 січня, 12:33
Twitter може почати продавати нікнейми (Фото:DADO RUVIC \ Reuters)

Twitter може почати продавати нікнейми (Фото:DADO RUVIC \ Reuters)

У Twitter обговорюють можливість запустити продаж нікнеймів. Продаж нікнеймів заборонено актуальними правилами соцмережі, але ніки продають на чорному ринку.

З грудня минулого року у Twitter обговорюють продаж нікнеймів користувачів для збільшення доходів. Про це пише The New York Times.

Як пише видання, компанія вивчає можливість організації онлайн-аукціонів. Поки невідомо, чи торкнеться ця ідея всі нікнейми, чи тільки деякі з них.

Відео дня

Також невідомо, чи буде запущено цю ініціативу.

Чинні правила соцмережі не дозволяють купувати та продавати нікнейми. Однак, користувачі могли купувати ники на чорному ринку.

Після покупки Twitter за $44 млрд мільярдер Ілон Маск шукає способів підвищити прибуток компанії. Так, він звільнив велику кількість співробітників, багатьох з розділу модерації контенту.

Через ослаблення модерації в Twitter із соцмережі почали йти деякі великі рекламодавці.

Вже наприкінці осені 2022 року доходи від реклами у Twitter впали на 15% рік до року в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

У грудні Маск захищав свої заходи щодо серйозного скорочення витрат і говорив, що Twitter зіткнувся з «негативним грошовим потоком», що оцінюється у $3 млрд наступного року.

На початку січня Twitter анонсував повернення на платформу політичної реклами.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X