Зрозуміли, кого втратили. Twitter тепер просить деяких звільнених працівників повернутися

7 листопада 2022, 09:16
Twitter намагається повернути частину із звільнених співробітників (Фото:pixabay)

Twitter намагається повернути частину із звільнених співробітників (Фото:pixabay)

Компанія Twitter просить деяких звільнених працівників повернутись. Частина співробітників звільнили помилково, частина виявилася потрібна для розробки та впровадження нових функцій.

Керівництво Twitter намагається повернути десятки працівників, які потрапили під масове скорочення помилково. Про це пише Bloomberg із посиланням на співрозмовників, знайомих із цим питанням.

Відео дня

За словами джерел видання, деякі з тих, кого просять повернутися, були звільнені помилково. Інших звільнили до того, як керівництво усвідомило, що їхня робота та досвід можуть знадобитися для створення нових функцій, які анонсував Маск.

Як пише видання, багато співробітників Twitter дізналися про своє скорочення в момент, коли їх доступ до загальнокорпоративних систем, таких як електронна пошта і Slack, був раптово припинений.

Те, що деяких співробітників тепер просять повернутися, демонструє, наскільки квапливим і хаотичним був процес.

За словами людей, знайомих із цим питанням, у Twitter залишилося близько 3700 співробітників. Маск підштовхує тих, хто залишається в компанії, щоб вони швидко впроваджували нові функції, а в деяких випадках співробітники навіть ночували в офісі, щоб вкластися в нові терміни.

Раніше повідомлялося про плани Маска скоротити 50% працівників Twitter. Звільняти всіх вирішили по e-mail: скороченим співробітникам мав прийти лист на особисту пошту, решті — на робочу.

Як пише Bloomberg, ці звільнення вже стали причиною колективного позову, оскільки про такі масові скорочення компанія має попереджати співробітників заздалегідь.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X