Творець горілки Путінка вирішив припинити випуск алкоголю

15 березня 2018, 09:37

Один з найбільших у Росії виробників і продавців горілки - підприємство Кристал-Лефортово припиняє випуск алкоголю, пише Комерсант.

Також наголошується, що один із заводів компанії вже закрито, два інших зупиняться найближчим часом. Як каже директор з маркетингу групи Алла Постнова, Кристал-Лефортово збирається зупинити два своїх підприємства - ЛГЗ Кристал-Лефортово в Саранську і СК Джерело в Самарі.

Відео дня

"Це станеться без процедури банкрутства, але зі скороченням персоналу", - додала вона. Подальше виробництво брендів можливо, буде здійснюватися за допомогою контрактів з іншими виробниками алкоголю.

Учасники алкогольного ринку причиною закриття називают фінансове становище групи, яке ускладнилося після краху її партнера по дистрибуції Статус-груп, чий борг перед Кристал-Лефортово досяг 6 млрд руб.


Кристал-Лефортово засновано 1999 року. Основним бенефіціаром компанії вважається Павло Сметана. За підсумками 2017 року, за даними учасників ринку, група була четвертим за величиною виробником горілки в Росії з обсягом випуску 3,86 млн дав. Фінансові показники Кристал-Лефортово не розкриваються. У портфелі брендів Стара Москва, Путінка, Столична.

Показати ще новини
Радіо НВ
X