Turkish Airlines скасовує 17 міжнародних рейсів, у тому числі з України

9 листопада 2016, 15:36
Найбільший турецький авіаперевізник Turkish Airlines прийняв рішення скасувати 17 міжнародних авіарейсів через зниження числа клієнтів

Про це передає ТАСС.

Наголошується, що зі скасуванням рейсів 30 пасажирських лайнерів авіакомпанії будуть тимчасово виведені з експлуатації.

Причиною такого рішення називають економічні труднощі і активність терористичних організацій, через що на ряді напрямків у Turkish Airlines впав потік клієнтів.

Відео дня

Такі заходи поки що плануються тільки на зимовий період. Вважається, що літаки повинні знаходитися в повітрі, щоб вони приносили прибуток компанії, а кожна хвилина простою лайнера на землі обертається фінансовими втратами. Але в нинішніх умовах для авіаперевізника це найбільш вигідний варіант.

Перша партія з 12 виведених з активної експлуатації літаків Airbus А330-200 доставлена в аеропорт Анталії. Вони відігнали до другого міжнародного терміналу, який в зимовий період не функціонує. Передбачається, що за час простою ці лайнери пройдуть техогляд і модернізацію. Всього в парку компанії 298 пасажирських лайнерів.

У числі скасованих рейсів перельоти між Туреччиною і деякими містами Алжиру, Данії, Франції, Німеччини, Ірану, Італії, Йорданії, Голландії, Нігерії, Саудівської Аравії, Таджикистану, України і Киргизії. Всередині республіки взимку не будуть здійснюватися перельоти по п'яти напрямах - Ескішехір, Токат, Эрдемит, Ушак і Сіірт.

Показати ще новини
Радіо NV
X