Turkish Airlines почала співпрацювати з Lego у сфері безпеки

8 серпня 2018, 12:56

Turkish Airlines в партнерстві з Warner Bros. запускає нову анімовану відеоінструкцію з безпеки в польоті за участю знайомих супергероїв Lego.

Про це повідомили в прес-релізі авіакомпанії.

"Будучи провідною світовою авіакомпанією з акцентом на безпеку, ми раді співпраці в створенні цього відео з Warner Bros. і франшизою The Lego Movie. Обидві компанії є світовими популярними брендами", - заявив голова правління і виконавчого комітету Turkish Airlines Ількер Айджі.

Відео дня

Відеоролик зняли команди-творці мультфільмів The Lego Movie, The Lego Batman Movie, The Lego Ninjago Movie.

Протягом більш ніж 950 днів від початку до завершення створення ролика фахівці використовували 2,9 млн цеглинок Lego для пожвавлення супергероїв. Для генерації 973 версій анімації було витрачено 9,7 млн годин роботи комп'ютера.

У цілому, 30 різних версій нового відеоролика про безпеку були створені англійською та турецькою мовами з метою показати інструкції з безпеки для 15 різних моделей літаків з авіапарку Turkish Airlines.

Дана інструкція буде транслюватися на всіх рейсах Turkish Airlines.


Turkish Airlines - найбільший перевізник Туреччини, що базується в Стамбулі. Кількість напрямків, куди здійснює польоти авіакомпанія, досягло 300, з яких 49 - це внутрішні рейси і 251 - міжнародні рейси в 120 країн світу.

Парк авіакомпанії складається з 329 літаків, з яких 223 узкофюзеляжних, 90 широкофюзеляжних і 16 вантажних бортів.

Показати ще новини
Радіо NV
X