Турецький топ-менеджер lifecell розповів, як Україні подолати цифрове відставання

21 квітня 2016, 13:49
Україна дуже швидко подолає цифрове відставання, якщо суспільство буде активно тиснути на політиків, заявив генеральний директор оператора мобільного зв'язку lifecell Бурак Ерсой

В інтерв'ю НВ він підкреслив, що якщо країна концентрується на внутрішніх розборках, а політики - на своїх політичних інтересах, держава втрачає технологічний шанс. І світові тренди проходять повз.

Відео дня

За його словами, зі зв'язком третього покоління в Україні саме так і сталося. Влади майже десятиліття відкладали впровадження 3G через те, що частоти гіпотетично могли знадобитися військовим, а насправді чекаючи щедрої пропозиції "позолотити ручку" від телеком-операторів.

"Саме прості українці вийшли на Майдан, і саме вони змінили цю країну. І потрібно далі продовжувати її міняти. Якщо люди не будуть спати, то уряд з бізнесом теж прокинуться. І всі почнуть рухатися вперед", - сказав Ерсой.

Топ-менеджер підкреслив, що, незважаючи на те, що українці дійсно бажають користуватися останніми досягненнями техніки, в цілому країна технологічно сильно відстає від решти світу.

"Туреччина запустила 3G в 2009 році, можливість перенести номер між операторами - в 2008-му. В Україні 3G з'явилося тільки в минулому році, а перенести номер не можна і зараз. Разом з тим проникнення смартфонів в мережі Turkcell і lifecell практично однакове", - заявив Ерсой.

Бесіду з Бураком Эрсоем читайте у свіжому номері журналу Новое Время №15 від 22 квітня 2016 року.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X