Турецький лоукостер змінив Запоріжжя на Харків

26 квітня 2017, 08:47
Турецька лоу-кост авіакомпанія Pegasus Airlines відкриє додаткові рейси Харків-Стамбул замість скасованих рейсів Запоріжжя-Стамбул через тривалий ремонт основної бетонної злітно-посадкової смуги в аеропорту Запоріжжя

Про це повідомили в українському представництві компанії, передає avianews.

На даний момент авіаперевізник відкрив продаж на додаткові рейси з вильотом зі Стамбула до Харкова 27, 29 квітня та 1 травня з поверненням назад 28, 30 квітня та 2 травня.

Відео дня

Зараз на маршруті Харків-Стамбул турецькими авіаперевізниками повністю використана квота на польоти, проте через ситуацію з ремонтом в Запоріжжі Pegasus Airlines отримала дозвіл від Державіаслужби України на виконання додаткових рейсів в Харків понад квоти до 9 травня, зазначили в українському представництві авіакомпанії.

Аеропорт Запоріжжя закрив на ремонт свою основну смугу 26 березня. Передбачалося, що роботи триватимуть один місяць. Однак вони були продовжені до 3 травня включно, а згідно з оновленим NOTAM, основна смуга буде закрита на ремонт до кінця 9 травня.

На час ремонту смуги всі авіакомпанії за винятком Мотор Січ скасували рейси в Запоріжжі. Мотор Січ кілька тижнів виконувала польоти із Запоріжжя в Київ і Мінськ з ґрунтової смуги, та як в її парку є необхідні для роботи в таких умовах літаки Ан-24 і Ан-140.

Однак 18 квітня авіаперевізник також заявив про припинення польотів, оскільки через погіршення погодних умов розкисла ґрунтова смуга в Запоріжжі.

Pegasus Airlines з 6 грудня почала виконувати прямі регулярні рейси між Києвом і Анкарою. Всі чотири рейси Київ-Анкара стикуються в турецькій столиці з рейсами в Стамбул та Ізмір.

Показати ще новини
Радіо НВ
X