Турецька компанія запропонувала будівництво зернотерміналу в Україні

4 квітня 2016, 11:08
Турецька компанія Molino запропонувала інвесторам побудувати зерноперевалочний комплекс з високою швидкістю завантаження судна, передає ЦТС

Проект можуть реалізувати в будь-якому порту України. Потрібна лише територія для реалізації в 170 тис. кв. м. Весь проект обійдеться в $150 млн і окупиться протягом чотирьох років.

Відео дня

"Виробничі процеси йдуть повільно, втрачається час. Багато транспортних компаній не хочуть працювати в Україні, не бажають втрачати час", – заявив віце-президент компанії Салім Алабейи.

Турецька сторона пропонує проект терміналу з можливістю завантаження двох суден класу "панамакс" і вивантаження зерна з вантажівок, залізничних вагонів і морських суден (у разі імпорту).

"Обладнання дозволяє завантажувати обидва суховантажу з інтенсивністю 1,2 тис. т на годину, тобто в цілому – 2,4 тис. т на годину. Неважко підрахувати, що "панамакс" можна завантажити за один день, тоді як сьогодні такі судна іноді стоять в Україні тиждень", – підкреслив представник турецької компанії, додавши, що швидкість розвантаження вантажівок і вагонів становить 200 т на годину, судів - 600 т в годину.

"Ми - виробнича компанія, і нам потрібен інвестор для того, щоб реалізувати такий проект", - заявив в Molino.

Компанія Molino займається виробництвом обладнання для переробки харчової продукції.

Нагадаємо, в Іллічівському порту відкрили першу чергу зервного терміналу швейцарської компанії Risoil.

Показати ще новини
Радіо НВ
X