Турецька авіакомпанія запускає "проїзні" на польоти в Україну

29 вересня 2017, 15:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Авіакомпанія Atlasglobal запропонувала пасажирам оформити проїзний на необмежену кількість перельотів в бізнес-класі

Про це повідомляє avianews.com.

Авіаперевізник продає два типи проїзних: Atlasglobal Unlimited International за $3,5 тис. на всі міжнародні рейси. Відзначимо, що в це число входять рейси Львів-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул і Харків-Стамбул, виконувані українською дочірньою компанією. А також проїзний Atlasglobal Unlimited Turkey Domestic на всі внутрішні рейси по Туреччині за 3,5 тис. турецьких лір (близько $975).

Відео дня

Проїзний буде діяти на рейси, які будуть виконуватися з 1 жовтня 2017 року до 30 травня 2018 року.

Також повідомляється, що проїзний дозволяє пасажиру літати хоч кожен день на всіх власних рейсах авіаперевізника, проте йому необхідно заплатити всі податки і збори, розмір яких залежить від напрямку.

Крім того, проїзний дозволяє отримати стандартний сервіс бізнес-класу Atlasglobal - це можливість відвідування бізнес-залу в аеропорту, збільшена норма багажу, покращене харчування і переліт в салоні бізнес-класу. Однак якщо на обраний рейс всі квитки бізнес-класу були розкуплені, пасажир може полетіти в економ-класі.

Проїзним може користуватися тільки пасажир, на ім'я якого спочатку був оформлений документ.

Нагадаємо, італійська авіакомпанія Alitalia опублікувала нові промо-тарифи для перельотів з Києва в міста Італії зі стикуванням у Римі.


Atlasglobal - турецька авіакомпанія, що виконує регулярні і чартерні пасажирські авіаперевезення як країни Європи та Азії, так і всередині Туреччини. Базується в стамбульському аеропорту імені Ататюрка, маючи додатковий хаб в аеропорту Даламан. Належить ETS Group.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X