Туреччина не буде вводити додаткові мита на металопрокат з України

5 травня 2016, 13:39
Туреччина не буде вводити антидемпінгові мита на постачання гарячекатаного металопрокату з України, передає Інтерфакс-Україна

Таке рішення сторона прийняла за результатами відповідного розслідування щодо поставок товару з України, Китаю, Франції, Японії, РФ і Словаччини.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) повідомили, що рішення Туреччина прийняла ще 20 квітня.

Відео дня

"За результатами цього розслідування антидемпінгові заходи щодо українського металопрокату в Туреччині застосовуватися не будуть. Рішення набрало чинності з дня опублікування повідомлення про нього", – заявили в МЕРТ.

У січні рада з питань оцінки недобросовісної конкуренції Туреччини почала антидемпінгове розслідування щодо імпорту гарячекатаного металу із зазначених вище країн.

Мінекономторгівлі активно брало участь у справі. Разом з тим виробники надали інформацію, потрібну для розслідування, на підставі чого була розрахована демпінгова маржа для кожного постачальника. Для Запоріжсталі вона становила 1,12%, для Маріупольського металургійного комбінату (ММК) ім. Ілліча – -3,94%. Негативна маржа ММК ім.Ілліча свідчить про відсутність демпінгу як такого. Маржа для Запоріжсталі була мінімальною і при такому рівні антидемпінгові заходи не застосовуються.

Показати ще новини
Радіо НВ
X