Туреччина має намір збільшити експорт взуття в Україну

19 липня 2016, 16:15
Голова Асоціації виробників взуття Туреччини (TASD) Хусейн Четін заявив, що турецькі виробники взуття планують збільшити постачання своєї продуцкції в Україну на 40-50%

Про це повідомляє Асоціація Рітейлерів України.

Раніше економічні та політичні проблеми 2014-2015 років негативно вплинули на продажі турецької продукції. У минулому році продажі в Україні впали більш ніж у два рази в порівнянні з роком раніше – до $13,2 млн.

Відео дня

"У 2014 році експорт в Україну, як країну, яка є важливим ринком для турецької взуттєвої індустрії, становив $29,3 млн, – повідомив Хусейн Четін. – В 2015 році експорт зменшився до $13,2 млн через зниження курсу гривні. Тому ми розпочали активну діяльність щодо збільшення частки Туреччини на українському ринку".

Після відносної стабілізації економічної ситуації, виробники з Туреччини мають намір відновити свої показники. У найближчий рік вони планують збільшити поставки в основному за рахунок жіночого взуття.

Нагадаємо, Україна і Туреччина повинні завершити в 2016 році переговори щодо створення зони вільної торгівлі між двома державами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X