Турчинов звернувся до українських провайдерів з проханням блокувати доступ до Вконтакте, Однокласників, Mail.ru і Яндексу

16 травня 2017, 18:26
Секретар Ради Національної безпеки і оборони Олександр Турчинов пояснив введення заборони на надання провайдерами доступу користувачам мережі Інтернет до російських соціальних мереж поширенням в них пропаганди і піратського контенту і попросив українских провайдерів блокувати доступ

Про це він заявив журналістам, передають Українські Новини.

За його словами, ці мережі використовувалися з одного боку для незаконного збору інформації, з іншого - через них ведеться інформаційна агресія проти нашої країни.

Відео дня

"Уже зараз я звертаюся до провайдерів: поки СБУ готує інформаційний лист, яке, я сподіваюся, вже завтра отримають українські провайдери, звертаюся не чекати інформаційний лист від СБУ, а почати виконувати рішення РНБО та вже сьогодні блокувати російський контент", - сказав він.

"Більш того, саме в цих соціальних мережах, в першу чергу Вконтакте, найбільше поширюється піратський контент, а ми з вами європейська країна, майже отримали безвізовий режим, і повинні обмежити можливість користуватися піратським контентом, в тому числі з використанням агресивно-інформаційних мереж, як російські соцмережі", - сказав він.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще низки інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Показати ще новини
Радіо NV
X