Цукерберг обігнав Баффета в рейтингу найбагатших людей світу

9 липня 2018, 11:29

Співзасновник американської соцмережі Facebook Inc. Марк Цукерберг зайняв третю сходинку в рейтингу найбагатших людей світу, обігнавши Уорена Баффета.

Про це свідчать дані Bloomberg Billionaires Index за п'ятницю, 6 липня.

Зростання акцій Facebook на 2,4% в цей день дозволили Цукербергу обійти Баффета. Тепер статки 34-річного бізнесмена становлять $81,6 млрд, що на $373 млн більше, ніж у 87-річного голови і головного виконавчого директора Berkshire Hathaway Inc.

Відео дня

Наразі Цукерберг поступається тільки засновнику Amazon.com Inc. Джеффу Безосу та співзасновнику Microsoft Corp Біллу Гейтсу.

Уперше три верхні рядки рейтингу посідають засновники технологічних компаній.


Рейтинг 500 найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index є динамічним і грунтується на змінах ринку, економічних показниках і звітності. Оновлюється після закриття кожного торгового дня в Нью-Йорку.


Раніше інвестори повідомили про намір змістити Марка Цукерберга з посади глави компанії, оскільки їм не подобається його авторитарна влада над компанією.

Всупереч численним скандалам і масової критиці Facebook, зараз акції соцмережі перебувають на рекордній за всю історію позначці в $203,23.

Показати ще новини
Радіо NV
X