Через санкції США. Найбільший виробник чіпів TSMC припинив приймати нові замовлення для Huawei — ЗМІ

18 травня 2020, 16:24

Найбільший контрактний виробник чіпів TSMC припинив приймати нові замовлення від Huawei. Старі замовлення компанія обіцяє виконати, якщо чіпи будуть поставлені до середини вересня.

Компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd, яка є найбільшим контрактним виробником чипів, зупинила приймання нових замовлень від китайської Huawei Technologies. Про це повідомляє агентство Nikkei з посиланням на кілька джерел.

Відео дня

На такий крок тайванська компанія пішла у відповідь на черговий крок уряду США, спрямований на подальше обмеження поставок чіпів Huawei.

«TSMC припинив приймати нові замовлення від Huawei після того, як було оголошено, що нова зміна правил повністю відповідає останнім правилам експортного контролю», - повідомило агентству інформоване джерело.

При цьому, TSMC продовжить виконувати замовлення, які вже знаходяться у виробництві, і замовлення отримані до введення нової заборони, якщо ці чіпи можуть бути відправлені замовнику до середини вересня.

Компанія TSMC є одним з найбільших в світі виробників чіпів і ключовим контрактним постачальником Huawei. Минулого четверга, 14 травня, стало відомо про плани TSMC вкласти $ 12 млрд в будівництво нового заводу з виробництва чіпів в Арізоні, США. Повідомлялося, що на новому заводі компанія планує виробляти продукцію для американських компаній, зменшивши залежність від китайських постачальників.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 15 травня, стало відомо про те, що США змінюють одне із стратегічних правил експорту, щоб заблокувати поставки чіпів в Huawei Technologies . Про плани США обмежити поставки напівпровідників китайської компанії повідомлялося ще в березні цього року. Тоді експерти прогнозували, що це рішення може серйозно торкнутися і американські компанії, тому що Huawei буде розвивати власну ланцюжок поставок.

Нагадаємо, що в травні минулого року США внесли китайську Huawei в чорний список, обмеживши діяльність компанії на американському ринку і заборонивши американським держструктурам використовувати обладнання Huawei. У четвер, 14 травня, США продовжили санкції проти Huawei ще на рік.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X