Ціни на нафту відчутно знизилися після зростання вранці

9 вересня 2015, 15:10
Нафта дешевшає в середу, 9 вересня, на побоюваннях чергового зростання товарних запасів палива в США за підсумками минулого тижня, повідомляє Інтерфакс-Україна

Жовтневі ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:32 подешевшали на $0,7 (1,41%) - до $48,82 за барель.

Ціна ф'ючерса на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася до цього часу на $0,73 (1,59%) - до $45,21 за барель.

Відео дня

За оцінками опитаних експертів Bloomberg, запаси нафти в США за минулий тиждень зросли на 250 тис. барелів. Тижнем раніше їх обсяг склав 455,4 млн барелів, що майже на 100 млн барелів вище середнього значення для цього часу року за п'ять років.

Міненерго опублікує дані про запаси у четвер о 18:00, на день пізніше ніж зазвичай у зв'язку зі святкуванням Дня праці в США в понеділок.

"З одного боку, ринок реагує на зростання фондових індексів, з іншого - на відсутність будь-яких змін у співвідношенні попиту і пропозиції палива у світі, - каже аналітики Nordea Bank Тіна Сальтведт. - Ці два фактори підтримують волатильність нафтових котирувань".

На думку старшого аналітика консалтингової компанії Energy Aspects Амріти Сен, видобуток нафти країнами ОПЕК досягне піку в поточному році, а потім піде на спад. При поточних цінах на нафту країни картелю просто не зможуть підтримувати необхідний рівень інвестицій у видобуток, зазначила експерт.

Згідно з даними Bloomberg, в серпні ОПЕК добувала 32,3 млн барелів нафти в добу.

Раніше під час торгів нафта дорожчала на тлі оптимізму щодо економіки Китаю. Так, китайський Мінфін повідомив, що уряд країни має намір прискорити реалізацію низки великих проектів і буде вживати заходів для скорочення податкового навантаження компаній. На цих заявах ринки акцій Азіатсько-Тихоокеанського регіону підскочили в середу рекордними темпами з 2009 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X